1978’de Başaran Elektrik olarak sektöre başlayan firmamız 1985 yılından itibaren Seldur Elektrik olarak sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Firmamız geçmişten günümüze kadar müşterilerimize karşı dürüstlüğü, kaliteyi ve verilebilecek en iyi hizmeti ön planda tutmaktadır.
Seldur Elektrik çevre dostu ürünler üretmek için, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaktadır. Firmamız toptan ve perakende olarak yurt içi ve yurt dışında yaygın pazarlamayla hizmetini devam ettirmektedir.
Seldur Elektrik tüm bilgi ve tecrübesini arkasına alarak emin adımlarla ilerlerken, kalitesi ve zengin ürün portföyü sayesinde kazanımı olan saygınlığını her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

“ Aydınlatmada Kalitenin Adresi İçin “
SELDUR ELEKTRİK

Our company, which started in 1978 as Başaran Elektrik, has the excitement of sharing its knowledge and experience with our valued customers since 1985. Our company prioritizes honesty, quality and best service to our customers past to present.
Seldur Elektrik makes use of all the technology to produce environmentally friendly products. Our company continues to serve wholesale and retail in domestic and abroad with widespread marketing.
As Seldur Electric takes all its knowledge and experience with confident steps, it is getting stronger with its quality and rich product portfolio.

Adres For the Address of Quality in Lighting ada SELDUR ELEKTRİK

Hakkımızda